Bine Ai Venit La NOI!!
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Haios:)) » Hai sa punem bancury :)) » Bancuri Administrato1 (Bancurile mele)
Bancuri Administrato1
x3vbocsaDate: MarĊ£i, 2009-03-03, 10:17 PM | Message # 1
Admin
Group: Administrator
Status: Iesit
happy

Ce ne da vaca?

Profesoara: Copii, ce ne da porcul?
Un elev: Carne!
Profesoara: Bravo!
Profesoara: Copii, ce ne da gaina?
Un elev: Carne si oua!
Profesoara: Bravo!
Profesoara: Copii ce ne da vaca?
Un elev: Teme pentru acasa!

happy

TATAL NOSTRU

TATAL NOSTRU din cancelarie
Da-me noua astazi pauze de 30 de minute
Precum in vacanta asa si la scoala
Si iarta-ne noua orele chiulite
Precum iertam si noi parintilor nostri
K nu ne dau bani de 4 ori pe zi
Da-ne noua note mai bune
Si azi si maine
Si in vecii vecilor AMIN!

happy

Slabanogii cu Grasu

Doi studenti la zootehnie,slabi si vai de ei, se intalnesc cu un coleg.Asta mai bine hranit,rotunjor...
-Bah cum dreaq de esti u asa de gras cand noi suntem slabi si rahitici???
-Pai bah fii atent aici:mi-am luat un costum de gorila si ma duc la zoo,ma bag intr-o cusca,imi dau aia de mancare si noaptea ma prefac ca sunt mort si ma arunca paznici peste gard!
Se imbraca si respectivii in costume de gorila,se duc la zoo si fac cum spusese prietenul lor mai durduliu.Merge treaba o zi ,doua, trei ...se ingrasa baietii.Intr-o seara cand era ora inchiderii si se prefac studentii nostri ca sunt morti cand vin paznici.Unu din paznici zice:
-Bah ce naiba se intampla???Au murit 40 de gorile luna asta.Hai le aruncam la leu mai economisim niste bani.
Mi-le insfaca pe gorilele noastre si le arunca in cusca leului.Studentii speriati se retrag intr-un colt si privesc cu groaza la leul fioros ce se apropie de ei.Astia doi isi faceau rugaciunile cu lacrimi in ochi cand se opreste leul la un pas si zice:
-Bah baieti aveti si voi un foc...ca elefantul nu are???

happy

Prea multe intrebari

Profesoara catre elev:
- Iti pun o intrebare
- Bine d-na, dar numai una singura.
- Unde e Australia?
- Acolo, raspunde elevul.
- Unde acolo?
- Asta e deja o alta intrebare.

happy

Cu laptop

Un pusti vine revoltat de la scoala si ai spune tatalui sau ca acolo al pun sa anvete numai inutilitati. Tatal al antreaba uimit:
- Cum adica?
- Pai la istorie ne pune sa memoram niste ani:1848/1877-1878/1907/1944/1989. Cica sant importanti!
- Altceva...
- Pai la geografie tot asa trebuie sa retinem tot felul de denumiri, ca de exemplu: Carpatii "Scurburii", Stramtoarea "Fosfor" si Dardanele, de parca mi-ar folosi la ceva chestiile astea! Daca ma antraba careva merg repede la un Internet Cafe, dau search pe Google si aflu... simplu, nu?
- Da, fiule, da' sa zicem ca iesi si tu cu o fata, si cum va tineti voi asa, de mana, ea te antreaba ce analtime are varful Chomolugma?
- Nu-i problema! Merg repede la un Internet Cafe, ca-i deschis
non-stop, dau search pe Google, aflu si ma antorc sa-i spun...
- Da, da' pana te antorci tu sa-i spui ca are 8848 m s-ar putea sa o gasesti ocupata!
- Cu cine?
- Pai, tot cu un prost asa ca tine, da' care are laptop!

happy happy happy happy happy happy happy happy

Sunt Administrator1 ;) !

Forum » Haios:)) » Hai sa punem bancury :)) » Bancuri Administrato1 (Bancurile mele)
Page 1 of 11
Search:

Copyright MyCorp © 2017Powered by uCoz